Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Firma ZŁOTY KOŃ istnieje od 2014 roku i zajmuje się sprzedażą ziół dla koni i sprzętu jeździeckiego oraz organizacją szkoleń i warsztatów, głównie z dziedziny ziołolecznictwa i żywienia koni. Nasze zainteresowania to przede wszystkim naturalne suplementy i zioła dla koni, a misją jest szerzenie wiedzy na temat ich znaczenia i prawidłowego zastosowania. Zdrowie i dobrostan podopiecznych są dla nas na pierwszym miejscu, dlatego też jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem oryginalnych, patentowanych ogłowi Dr Cook Bitless Bridle. Dzięki nim wiele koni trudnych, 'zepsutych' lub źle kojarzących sobie współpracę z człowiekiem - dostaje drugą szansę. Widok kolejnej zadowolonej pary zgodnie współpracującej przy użyciu pięknej, kolorowej uzdy dr Cook Bitless Bridle jest bezcenny.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, staramy się zaopatrzyć sklep we wszystko, co jest potrzebne jeźdźcowi i koniowi, w tym sprzęt do czyszczenia, środki pielęgnacyjne, kantary, czapraki. Kierując się także ku subtelniejszej stronie życia, stworzyliśmy dział Upominki, dla wszystkich, którzy chcą się otaczać pięknem konia nawet będąc z dala od stajni. Jest to miejsce na nietuzinkowe gadżety z końską dusza w tym jedyne w swoim rodzaju, ręcznie szyte Galopki z bujnym chwostem.
Jako, że naszą pasją jest edukacja, dbamy o szeroki wybór i wysoki standard sprzedawanych książek o tematyce jeździeckiej i hodowlanej. Solidne podstawy naukowe i teoretyczne wszystkiego, co robimy z końmi i proponujemy dla nich, są naszą dewizą. Szczególnie cenna jest dla nas współpraca z wydawnictwami Świadome Jeździectwo i Akademia jeździecka.
Jesteśmy otwarci na pytania i sugestie co do asortymentu i właściwości naszych towarów, prosimy je przesyłać na adres mailowy zlotykon@mail.com

Polecane

Owoc róży dla koni 500g

Owoc róży dla koni 500g

20,00 zł brutto/1szt.
Tymianek dla koni

Tymianek dla koni

25,00 zł brutto/1szt.
Trening dosiadowy - podręcznik

Trening dosiadowy - podręcznik

60,00 zł brutto/1szt.
Dr Cook Bitless Bridle niebieskie

Dr Cook Bitless Bridle niebieskie

500,00 zł brutto/1szt.
pixel